B82464G2104M
Tuote-esittely
Osa numero: B82464G2104M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 750MA 530 MOHM
lomakkeissa: B82464G2104M.pdf
  • Viesti
B82464G2104M: n tekniset tiedot
Osa numero B82464G2104M Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 100UH 750MA 530 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5072 pcs Tietolomake B82464G2104M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
suojaus Shielded Sarja B82464G2
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet B82464G2104M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 530 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 530 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 750mA Nykyinen - värikylläisyys 730mA