B82801B0184A030
EPCOSEPCOS
B82801B0184A030 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82801B0184A030
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CURR SENSE XFMR 1:30 SMD
lomakkeissa: B82801B0184A030.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
B82801B0184A030: n tekniset tiedot
Osa numero B82801B0184A030 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CURR SENSE XFMR 1:30 SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33449 pcs Tietolomake B82801B0184A030.pdf
Paino 0.014 oz (0.4g) Tyyppi Invasive
Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen 1:30 päättyminen Style Gull Wing
Koko / Dimension 0.280" L x 0.320" W (7.11mm x 8.13mm) Sarja B82801B
Arvioinnit - Pakkaus Original-Reel®
Muut nimet 495-4044-6 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
induktanssi 180µH Korkeus - Istuva (Max) 0.200" (5.08mm)
Taajuusalue 50kHz ~ 1MHz Energian aika (E.T.) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1:30 Current Sense Transformer 50kHz ~ 1MHz 0.8 mOhm Primary, 870 mOhm Secondary 180µH Surface Mount DC Resistance (DCR) 0.8 mOhm Primary, 870 mOhm Secondary