B82801B0803A020
EPCOSEPCOS
B82801B0803A020 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82801B0803A020
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CURR SENSE XFMR 1:20 SMD
lomakkeissa: B82801B0803A020.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
1800 pcs
6300 pcs
  • Viesti
B82801B0803A020: n tekniset tiedot
Osa numero B82801B0803A020 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CURR SENSE XFMR 1:20 SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51045 pcs Tietolomake B82801B0803A020.pdf
Paino 0.014 oz (0.4g) Tyyppi Invasive
Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen 1:20 päättyminen Style Gull Wing
Koko / Dimension 0.280" L x 0.320" W (7.11mm x 8.13mm) Sarja B82801B
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet 495-4043-2
B82801B 803A 20
B82801B803A20
Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
induktanssi 80µH Korkeus - Istuva (Max) 0.200" (5.08mm)
Taajuusalue 50kHz ~ 1MHz Energian aika (E.T.) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1:20 Current Sense Transformer 50kHz ~ 1MHz 0.8 mOhm Primary, 400 mOhm Secondary 80µH Surface Mount DC Resistance (DCR) 0.8 mOhm Primary, 400 mOhm Secondary