B82801C0145A050
EPCOSEPCOS
B82801C0145A050 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82801C0145A050
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CURR SENSE XFMR 1:50 SMD
lomakkeissa: B82801C0145A050.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
B82801C0145A050: n tekniset tiedot
Osa numero B82801C0145A050 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CURR SENSE XFMR 1:50 SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44689 pcs Tietolomake B82801C0145A050.pdf
Paino 0.011 lb (4.99g) Tyyppi Invasive
Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen 1:50 päättyminen Style Gull Wing
Koko / Dimension 0.560" L x 0.530" W (14.22mm x 13.46mm) Sarja B82801C
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet 495-4441-2
B82801C 145A 50
B82801C145A50
Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
induktanssi 1.4mH Korkeus - Istuva (Max) 0.394" (10.00mm)
Taajuusalue 50kHz ~ 500kHz Energian aika (E.T.) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1:50 Current Sense Transformer 50kHz ~ 500kHz 0.28 mOhm Primary, 400 mOhm Secondary 1.4mH Surface Mount DC Resistance (DCR) 0.28 mOhm Primary, 400 mOhm Secondary