B84142C0400S081
EPCOSEPCOS
B84142C0400S081 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B84142C0400S081
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus LINE FLTR 1.5KVDC 600VAC 400A CH
lomakkeissa: B84142C0400S081.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 97 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 97 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
B84142C0400S081: n tekniset tiedot
Osa numero B84142C0400S081 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FLTR 1.5KVDC 600VAC 400A CH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 97 pcs Tietolomake B84142C0400S081.pdf
Jännite - Nimellinen DC 1500V (1.5kV) Jännite - Nimellisjännite 600V
päättyminen Style Terminal Post Sarja B84142
Muut nimet B84142C 400S 81
B84142C400S81
Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi -
Taajuus - käyttö - Suodatintyyppi Single Phase
nykyinen 400A kokoonpano Two Stage