B84142C0600S081
EPCOSEPCOS
B84142C0600S081 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B84142C0600S081
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus LINE FLTR 1.5KVDC 600VAC 600A CH
lomakkeissa: B84142C0600S081.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 100 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 100 pcs
  • Viesti
B84142C0600S081: n tekniset tiedot
Osa numero B84142C0600S081 Valmistaja EPCOS
Kuvaus LINE FLTR 1.5KVDC 600VAC 600A CH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 100 pcs Tietolomake B84142C0600S081.pdf
Jännite - Nimellinen DC 1500V (1.5kV) Jännite - Nimellisjännite 600V
päättyminen Style Terminal Post Sarja B84142
Muut nimet B84142C 600S 81
B84142C600S81
Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant induktanssi -
Taajuus - käyttö - Suodatintyyppi Single Phase
nykyinen 600A kokoonpano Two Stage