ES60DS061
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES60DS061 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ES60DS061
Valmistaja / merkki: EasyBraid Co.
Tuotteen Kuvaus KNIFE 4.50MM TIN AREA 6.1MM
lomakkeissa: ES60DS061.pdf
  • Viesti
ES60DS061: n tekniset tiedot
Osa numero ES60DS061 Valmistaja EasyBraid Co.
Kuvaus KNIFE 4.50MM TIN AREA 6.1MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4820 pcs Tietolomake ES60DS061.pdf
Sarja ES Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ES6100
ES6100
valmistajat: Chemtronics
Kuvaus: CLEANER DEGREASER ELECT 12 OZ
Varastossa: 3299 pcs
ladata: ES6100.pdf
RFQ
ES60DS045
ES60DS045
valmistajat: EasyBraid Co.
Kuvaus: KNIFE 4.50MM
Varastossa: 3335 pcs
ladata: ES60DS045.pdf
RFQ
ES60CS014
ES60CS014
valmistajat: EasyBraid Co.
Kuvaus: CONICAL SHARP 1.4MM