ES60WV031
EasyBraid Co.EasyBraid Co.
ES60WV031 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ES60WV031
Valmistaja / merkki: EasyBraid Co.
Tuotteen Kuvaus HOOF W/DENT 60 3.10MM
lomakkeissa: ES60WV031.pdf
  • Viesti
ES60WV031: n tekniset tiedot
Osa numero ES60WV031 Valmistaja EasyBraid Co.
Kuvaus HOOF W/DENT 60 3.10MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5461 pcs Tietolomake ES60WV031.pdf
Leveys 0.120" (3.05mm) Tip - Type Soldering
Tip - Muoto Hoof, Dent 60° Vihje - sirun koko -
lämpötila 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C) Sarja ES
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Pituus 0.645" (16.41mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.130" (3.30mm)