BFSA015A
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BFSA015A
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus PUSH FIT BUMPER: COMPATIBLE HOLE
lomakkeissa: BFSA015A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BFSA015A: n tekniset tiedot
Osa numero BFSA015A Valmistaja Essentra Components
Kuvaus PUSH FIT BUMPER: COMPATIBLE HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 211676 pcs Tietolomake BFSA015A.pdf
Tyyppi Bumper Paksuus 0.250" (6.35mm) 1/4"
Koko / Dimension 0.500" Dia (12.70mm) Muoto Cylindrical, Tapered
Sarja * Muut nimet RPC5631
Asennustyyppi Push In Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
materiaali Polyethylene Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Kovuus - muoto -
Yksityiskohtainen kuvaus Bumper Cylindrical, Tapered 0.500" Dia (12.70mm) Polyethylene Black Väri Black
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BFS520,135
BFS520,135
valmistajat: NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus: TRANS NPN 15V 70MA 9GHZ SOT323