BFSA060A
Essentra ComponentsEssentra Components
BFSA060A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BFSA060A
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus PUSH FIT BUMPER: COMPATIBLE HOLE
lomakkeissa: BFSA060A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
BFSA060A: n tekniset tiedot
Osa numero BFSA060A Valmistaja Essentra Components
Kuvaus PUSH FIT BUMPER: COMPATIBLE HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 223157 pcs Tietolomake BFSA060A.pdf
Tyyppi Bumper Paksuus 0.156" (3.96mm)
Koko / Dimension 0.500" Dia (12.70mm) Muoto Cylindrical, Tapered
Sarja * Muut nimet RPC5633
Asennustyyppi Push In Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
materiaali Polyethylene Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Kovuus - muoto -
Yksityiskohtainen kuvaus Bumper Cylindrical, Tapered 0.500" Dia (12.70mm) Polyethylene Black Väri Black
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BFSA035A
BFSA035A
valmistajat: Essentra Components
Kuvaus: PUSH FIT BUMPER: COMPATIBLE HOLE
Varastossa: 206364 pcs
ladata: BFSA035A.pdf
RFQ
BFSA110A
BFSA110A
Kuvaus: PUSH FIT BUMPER: 9.7 MM (0.382 I
Varastossa: 111275 pcs
ladata: BFSA110A.pdf
RFQ
BFS540,115
BFS540,115
valmistajat: NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus: TRANS RF NPN 15V 9GHZ SOT323
ladata:
Kuvaus: TRANS NPN 15V 70MA 9GHZ SOT323
ladata:
BFSA010A
BFSA010A
ladata: BFSA010A.pdf
Kuvaus: TRANS NPN 70MA 15V 9GHZ SOT323
valmistajat: ICCNexergy (Inventus Power)
Kuvaus: AC/DC CONVERTER 24V 60W
ladata: BFS60-24.pdf
BFSA015A
BFSA015A
ladata: BFSA015A.pdf
Kuvaus: TRANS NPN 15V 9GHZ SOT323