CSR4-224-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CSR4-224-01 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR4-224-01
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus SPACER TUBULAR GEN PURP 0.224"
lomakkeissa: CSR4-224-01.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
CSR4-224-01: n tekniset tiedot
Osa numero CSR4-224-01 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus SPACER TUBULAR GEN PURP 0.224" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 228800 pcs Tietolomake CSR4-224-01.pdf
Leveys - Käyttö General Purpose
Tyyppi Spacer Muoto Tubular
Sarja CSR Muut nimet 21060062
CSR4-224-01-ND
CSR422401
RPC3684
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable materiaali Nylon
Pituus 0.224" (5.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.224" (5.70mm) ominaisuudet -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.295" (7.49mm) Halkaisija - Inside -
Yksityiskohtainen kuvaus Component Spacer General Purpose Tubular 0.224" (5.70mm) Natural Väri Natural