CSR4-591-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CSR4-591-01 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR4-591-01
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus SPACER TUBULAR GEN PURP 0.591"
lomakkeissa: CSR4-591-01.pdf
  • Viesti
CSR4-591-01: n tekniset tiedot
Osa numero CSR4-591-01 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus SPACER TUBULAR GEN PURP 0.591" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 278379 pcs Tietolomake CSR4-591-01.pdf
Leveys - Käyttö General Purpose
Tyyppi Spacer Muoto Tubular
Sarja CSR Muut nimet 21060065
CSR4-591-01-ND
CSR459101
RPC1489
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable materiaali Nylon
Pituus 0.591" (15.01mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.591" (15.00mm) ominaisuudet -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.295" (7.49mm) Halkaisija - Inside -
Yksityiskohtainen kuvaus Component Spacer General Purpose Tubular 0.591" (15.00mm) Natural Väri Natural