EADCD054RA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EADCD054RA2
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus THRU-HOLE 16-SEGMENT RED
lomakkeissa: EADCD054RA2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
60 pcs
  • Viesti
EADCD054RA2: n tekniset tiedot
Osa numero EADCD054RA2 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus THRU-HOLE 16-SEGMENT RED Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59603 pcs Tietolomake EADCD054RA2.pdf
Aallonpituus - Peak 632nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V
Koko / Dimension 0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm) Sarja -
Tehonkulutus (Max) 60mW Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 18-DIP (0.600", 15.24mm) Muut nimet D103000394
Merkkien määrä 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 12.5mcd Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
näytön tyyppi 14-Segment, Alphanumeric Numero / Alpha Koko 0.54" (13.72mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module Red 14-Segment, Alphanumeric 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm) Nykyinen - Testi 20mA