EADCD056GA4
Tuote-esittely
Osa numero: EADCD056GA4
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
lomakkeissa: EADCD056GA4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
60 pcs
  • Viesti
EADCD056GA4: n tekniset tiedot
Osa numero EADCD056GA4 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 102959 pcs Tietolomake EADCD056GA4.pdf
Aallonpituus - Peak 575nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V
Koko / Dimension 0.748" H x 0.984" W x 0.315" D (19.00mm x 25.00mm x 8.00mm) Sarja -
Tehonkulutus (Max) 60mW Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 18-DIP (0.600", 15.24mm) Merkkien määrä 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 6.4mcd
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant näytön tyyppi 7-Segment
Numero / Alpha Koko 0.56" (14.22mm) Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 2 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.984" W x 0.315" D (19.00mm x 25.00mm x 8.00mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm)
Nykyinen - Testi 20mA yhteinen Pin Common Anode