EAST10052BA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST10052BA0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EAST10052BA0
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED BLUE CLEAR 2SMD
lomakkeissa: EAST10052BA0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
EAST10052BA0: n tekniset tiedot
Osa numero EAST10052BA0 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED BLUE CLEAR 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 873159 pcs Tietolomake EAST10052BA0.pdf
Aallonpituus - Peak 468nm Aallonpituus - Dominant -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.8V Katselukulma 120°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.00mm L x 0.50mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet 1080-1558-2
16-219A/B6C-ZN1P2TY/3T
S10B014439
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Rating - Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.50mm linssin väri Colorless
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 0.25mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Blue LED Indication - Discrete 2.8V 0402 (1005 Metric)
Nykyinen - Testi 5mA kokoonpano Standard