EAST10052GA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST10052GA0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EAST10052GA0
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED GREEN CLEAR 2SMD
lomakkeissa: EAST10052GA0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
EAST10052GA0: n tekniset tiedot
Osa numero EAST10052GA0 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED GREEN CLEAR 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1035844 pcs Tietolomake EAST10052GA0.pdf
Aallonpituus - Peak 518nm Aallonpituus - Dominant -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.95V Katselukulma 120°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.00mm L x 0.50mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric) Muut nimet 1080-1557-2
16-219A/GHC-YP2R1QY/3T
S10B013745
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Rating - Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.50mm linssin väri Colorless
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 0.25mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Green LED Indication - Discrete 2.95V 0402 (1005 Metric)
Nykyinen - Testi 5mA kokoonpano Standard