EAST16084YA0
Tuote-esittely
Osa numero: EAST16084YA0
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED YELLOW CLEAR 2SMD
lomakkeissa: EAST16084YA0.pdf
  • Viesti
EAST16084YA0: n tekniset tiedot
Osa numero EAST16084YA0 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED YELLOW CLEAR 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1382095 pcs Tietolomake EAST16084YA0.pdf
Aallonpituus - Peak 591nm Aallonpituus - Dominant 590nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V Katselukulma 120°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Rating 27mcd
Objektiivin läpinäkyvyys Clear Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.80mm
linssin väri Colorless Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 0.50mm ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Nykyinen - Testi 5mA