EAST16084BA8
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST16084BA8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EAST16084BA8
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED BLUE CLEAR 2SMD
lomakkeissa: EAST16084BA8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
EAST16084BA8: n tekniset tiedot
Osa numero EAST16084BA8 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED BLUE CLEAR 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1359085 pcs Tietolomake EAST16084BA8.pdf
Aallonpituus - Peak 468nm Aallonpituus - Dominant -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.8V Katselukulma 120°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet 1080-1562-2
19-217/BHC-ZM1N2TY/3T
S10B013543
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Rating - Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.80mm linssin väri Colorless
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 0.50mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Blue LED Indication - Discrete 2.8V 0603 (1608 Metric)
Nykyinen - Testi 5mA kokoonpano Standard