EAST1608GA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST1608GA0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EAST1608GA0
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED YELLOW/GREEN CLEAR 2SMD
lomakkeissa: EAST1608GA0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
EAST1608GA0: n tekniset tiedot
Osa numero EAST1608GA0 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED YELLOW/GREEN CLEAR 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1069792 pcs Tietolomake EAST1608GA0.pdf
Aallonpituus - Peak 575nm Aallonpituus - Dominant 574nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V Katselukulma 100°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet 1080-1546-2
EAST1608GA0-ND
S10B009995
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Rating 20mcd Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm linssin väri Colorless
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 0.90mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Yellow-Green 574nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
Nykyinen - Testi 5mA kokoonpano Standard