EAST1608GA6
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EAST1608GA6
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED GREEN CLEAR 2SMD
lomakkeissa: EAST1608GA6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
9000 pcs
  • Viesti
EAST1608GA6: n tekniset tiedot
Osa numero EAST1608GA6 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED GREEN CLEAR 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1934308 pcs Tietolomake EAST1608GA6.pdf
Aallonpituus - Peak 568nm Aallonpituus - Dominant 568nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.05V Katselukulma 100°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Rating 28mcd
Objektiivin läpinäkyvyys Clear Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
linssin väri Colorless Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 0.90mm ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Green 568nm LED Indication - Discrete 2.05V 0603 (1608 Metric) Nykyinen - Testi 20mA