LDB100-048SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LDB100-048SW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDB100-048SW
Valmistaja / merkki: Excelsys Technologies Ltd.
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-48V 2A
lomakkeissa: 1.LDB100-048SW.pdf2.LDB100-048SW.pdf
  • Viesti
LDB100-048SW: n tekniset tiedot
Osa numero LDB100-048SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-48V 2A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3249 pcs Tietolomake 1.LDB100-048SW.pdf2.LDB100-048SW.pdf
Paino 1.5 lbs (680.4g) Voltage - lähtö 24 ~ 48 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 9.09" L x 1.57" W x 1.12" H (231.0mm x 40.0mm x 28.4mm) Sarja LDB100
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 96W
Muut nimet 633-1179
LDB100-048SW-ND
LDB100048SW
Q6834121
Käyttölämpötila -30°C ~ 50°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 91%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 2A 24 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 2A Hyväksynnät CE, CSA, cULus, EN