LDB150-048SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LDB150-048SW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDB150-048SW
Valmistaja / merkki: Excelsys Technologies Ltd.
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-48V
lomakkeissa: LDB150-048SW.pdf
  • Viesti
LDB150-048SW: n tekniset tiedot
Osa numero LDB150-048SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3017 pcs Tietolomake LDB150-048SW.pdf
Paino 2.3 lbs (1kg) Voltage - lähtö 24 ~ 48 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 8.78" L x 2.48" W x 1.38" H (223.0mm x 63.0mm x 35.0mm) Sarja LDB150
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 150W
Muut nimet 633-1192
LDB150048SW
Käyttölämpötila -30°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 92.5%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 3.125A 24 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 3.125A Hyväksynnät CE, CSA, cULus, EN