LXV35-024SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LXV35-024SW
Valmistaja / merkki: Excelsys Technologies Ltd.
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.46A
lomakkeissa: LXV35-024SW.pdf
  • Viesti
LXV35-024SW: n tekniset tiedot
Osa numero LXV35-024SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.46A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5967 pcs Tietolomake LXV35-024SW.pdf
Paino 1.1 lbs (499g) Voltage - lähtö 24V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193.0mm x 42.5mm x 34.5mm) Sarja LXV35
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 35W
Käyttölämpötila -35°C ~ 55°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP
tehokkuus 85% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.46A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 1.46A