LXV36-024SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV36-024SW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LXV36-024SW
Valmistaja / merkki: Excelsys Technologies Ltd.
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.5A
lomakkeissa: 1.LXV36-024SW.pdf2.LXV36-024SW.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
LXV36-024SW: n tekniset tiedot
Osa numero LXV36-024SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2404 pcs Tietolomake 1.LXV36-024SW.pdf2.LXV36-024SW.pdf
Paino 1.1 lbs (499g) Voltage - lähtö 24V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193mm x 42.5mm x 34.5mm) Sarja LXV36
Arvioinnit IP67 Virta (wattia) 36W
Muut nimet 633-1208
LXV36024SW
Käyttölämpötila -35°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 87%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 1.5A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 1.5A Hyväksynnät CE, cULus, EN