LXV42-048SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV42-048SW Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LXV42-048SW
Valmistaja / merkki: Excelsys Technologies Ltd.
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 48V 875MA
lomakkeissa: LXV42-048SW.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
LXV42-048SW: n tekniset tiedot
Osa numero LXV42-048SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 48V 875MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3745 pcs Tietolomake LXV42-048SW.pdf
Paino 0.662 lb (300.28g) Voltage - lähtö 48V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Sarja LXV42
Arvioinnit IP66 Virta (wattia) 42W
Muut nimet 633-1197
LXV42048SW
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 88%
himmennys - Yksityiskohtainen kuvaus 875mA 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 875mA Hyväksynnät CE, cULus, EN