LXV40-024SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LXV40-024SW
Valmistaja / merkki: Excelsys Technologies Ltd.
Tuotteen Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.5A
lomakkeissa:
  • Viesti
LXV40-024SW: n tekniset tiedot
Osa numero LXV40-024SW Valmistaja Excelsys Technologies Ltd.
Kuvaus LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7033 pcs Tietolomake
Paino 0.662 lb (300.28g) Voltage - lähtö 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 90VAC
Jännite - tulo (Max) 305VAC Tyyppi Constant Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Sarja LXV40
Arvioinnit IP66 Virta (wattia) 40W
Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OVP, SCP
tehokkuus 86% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 1.5A