Valitse maa tai alue.

Close
Kirjaudu sisään Rekisteröidy Sähköposti:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

FWLF1524P2L57

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.

Tuote-esittely

Osa numero: FWLF1524P2L57
Valmistaja / merkki: Finisar Corporation
Tuotteen Kuvaus TXRX CWDM 1571NM ORANGE 8CH SFP
lomakkeissa: FWLF1524P2L57.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 223 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2 pcs
$148.078
Pyydä tarjous
Täytä kaikki vaaditut kentät yhteystietojesi kanssa. Klikkaa " SUBMIT RFQ " otamme sinuun yhteyttä sähköpostitse. Tai lähetä meille sähköpostia:Info@infinity-electronic.com
  • Tavoitehinta:(USD)
  • Määrä:
Kaikki yhteensä:$148.078

Antakaa meille tavoitehinta, jos määrät ovat suurempia kuin näytetyt.

  • Osa numero
  • Yrityksen nimi
  • Yhteyshenkilön nimi
  • Sähköposti
  • Viesti

FWLF1524P2L57: n tekniset tiedot

Osa numero FWLF1524P2L57 Valmistaja Finisar Corporation
Kuvaus TXRX CWDM 1571NM ORANGE 8CH SFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 223 pcs Tietolomake FWLF1524P2L57.pdf
Aallonpituus 1571nm Jännite - Supply 3.3V
Sarja - Muut nimet 1051682
Asennustyyppi Pluggable, SFP Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Fiber Optic Transceiver Module Ethernet, Fibre Channel 4.25Gbps 1571nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP
Datanopeus 4.25Gbps Liitintyyppi LC Duplex
Sovellukset Ethernet, Fibre Channel

lähetys

★ ILMAINEN TOIMITUS VIA DHL / FEDEX / UPS JOS TILAUS YLI 1000 USD.
(VAIN integroitujen piirien, piirien suojauksen, RF / IF: n ja RFID: n, optoelektroniikan, antureiden, muuntimien, muuntajien, eristimien, kytkimien, releiden) osalta

FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.

★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.

Ota yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää siirrosta. Lähetä meille sähköpostia Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN

  1. Jokaiselle Infinity-Semiconductor.com: n tuotteelle on annettu 1 vuoden takuuaika. Tämän ajanjakson aikana voisimme tarjota ilmaisen teknisen huollon, jos tuotteissamme on ongelmia.
  2. Jos löydät laadukkaita ongelmia tuotteistamme niiden vastaanottamisen jälkeen, voit testata niitä ja hakea ehdoitta palautusta, jos se voidaan todistaa.
  3. Jos tuotteet ovat viallisia tai ne eivät toimi, voit palata meille 1 vuoden kuluessa, ja kaikki kuljetuksen ja tullit peritään meille.

Liittyvät tunnisteet

Liittyvät tuotteet

FWLF1524P2V51
FWLF1524P2V51
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX CWDM 1511NM BLUE 8CH SFP
Varastossa: 200 pcs
ladata: FWLF1524P2V51.pdf
RFQ
FWLF1524P2L49
FWLF1524P2L49
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX CWDM 1491NM VIOLET 8-CH SFP
Varastossa: 210 pcs
ladata: FWLF1524P2L49.pdf
RFQ
FWLF1524P2L51
FWLF1524P2L51
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX CWDM 1511NM BLUE 8CH SFP
Varastossa: 252 pcs
ladata: FWLF1524P2L51.pdf
RFQ
FWLF1524P2L53
FWLF1524P2L53
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX CWDM 1531NM GREEN 8CH SFP
Varastossa: 199 pcs
ladata: FWLF1524P2L53.pdf
RFQ
FWLF1524P2L59
FWLF1524P2L59
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX CWDM 1591NM RED 8CH SFP
Varastossa: 256 pcs
ladata: FWLF1524P2L59.pdf
RFQ
FWLF1524P2V53
FWLF1524P2V53
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX CWDM 1531NM GREEN 8CH SFP
Varastossa: 244 pcs
ladata: FWLF1524P2V53.pdf
RFQ
FWLF1524P2V49
FWLF1524P2V49
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX CWDM 1491NM VIOLET 8-CH SFP
Varastossa: 226 pcs
ladata: FWLF1524P2V49.pdf
RFQ
FWLF1524P2L55
FWLF1524P2L55
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX CWDM 1551NM YELLOW 8CH SFP
Varastossa: 258 pcs
ladata: FWLF1524P2L55.pdf
RFQ
FWLF1524P2L47
FWLF1524P2L47
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX CWDM 1471NM GRAY 8-CH SFP
Varastossa: 221 pcs
ladata: FWLF1524P2L47.pdf
RFQ
FWLF1523P1N51
FWLF1523P1N51
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX 1511NM DFB ETH/OC-3 SFP
Varastossa: 332 pcs
ladata: FWLF1523P1N51.pdf
RFQ
FWLF1524P2V47
FWLF1524P2V47
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX CWDM 1471NM GRAY 8-CH SFP
Varastossa: 246 pcs
ladata: FWLF1524P2V47.pdf
RFQ
FWLF1524P2L61
FWLF1524P2L61
valmistajat: Finisar Corporation
Kuvaus: TXRX CWDM 1611NM BROWN 8CH SFP
Varastossa: 233 pcs
ladata: FWLF1524P2L61.pdf
RFQ

Teollisuuden uutiset

Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X-spektrianalysaattori on erittäin tehokas ja joustava työkalu erilaisiin mittauksi...
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna
Muistialan hidastumisen myötä vuoden 2019 laskusuhdanne merkitsee kolmen vuoden kasvuvauhdin loppu...
Power Stamp Alliance leikkaa isäntä CPU: n tarvetta valvoa PSU-laitteita ja lisää referenssimallin
Alliance (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex ja STMicroelectronics) on luonut ...
APEC: SiC-teho ja parannetut pilvipohjaiset sähkötyökalut
Hakutoimintoja on parannettu, ja karuselli-tyylinen valikko mahdollistaa yhteensopivien laitteiden j...
Dengrove lisää tilaa säästäviä DC / DC-muuntimia Recomilta
Ne on suunniteltu sovelluksiin, jotka vaativat suurta tehotiheyttä ja tehokkuutta ja joiden tehoarv...
Ensimmäinen sotilaallisen pätevän Arm-prosessori hi-rel-sovelluksiin
LS1046A on osa NXP: n 64-bittistä Arm Layerscape -porttia, jossa on 1,8 GHz: n Quad-core Arm Cortex...