0RLS050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0RLS050.T
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC
lomakkeissa: 0RLS050.T.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0RLS050.T: n tekniset tiedot
Osa numero 0RLS050.T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2894 pcs Tietolomake 0RLS050.T.pdf
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm)
Sarja POWR-GARD® RLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard
Muut nimet RLS050
RLS050.T
RLS50
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 50A