0RLS080.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0RLS080.V
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR
lomakkeissa: 0RLS080.V.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
0RLS080.V: n tekniset tiedot
Osa numero 0RLS080.V Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3029 pcs Tietolomake 0RLS080.V.pdf
Voltage Rating - AC 600V Koko / Dimension 1.311" Dia x 5.874" L (33.30mm x 149.20mm)
Sarja POWR-GARD® RLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminals
Muut nimet RLS080
RLS080.V
RLS80
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 80A