0TLS040.TXLS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0TLS040.TXLS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0TLS040.TXLS
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE CRTRDGE 40A 170VDC RAD BEND
lomakkeissa: 0TLS040.TXLS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
0TLS040.TXLS: n tekniset tiedot
Osa numero 0TLS040.TXLS Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 40A 170VDC RAD BEND Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4452 pcs Tietolomake 0TLS040.TXLS.pdf
Voltage Rating - DC 170V Koko / Dimension 0.562" Dia x 0.944" L (14.28mm x 23.98mm)
Sarja POWR-GARD® TLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial Bend Cylinder
Muut nimet 0TLS040.TXLS-ND
F11362
TLS 40A-LS
TLS040.TXLS
TLS040LS
TLS040TXLS
TLS40LS
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 40A