0TLS050.TXLB
Tuote-esittely
Osa numero: 0TLS050.TXLB
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE CRTRDGE 50A 170VDC CYLINDR
lomakkeissa: 0TLS050.TXLB.pdf
  • Viesti
0TLS050.TXLB: n tekniset tiedot
Osa numero 0TLS050.TXLB Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 50A 170VDC CYLINDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5084 pcs Tietolomake 0TLS050.TXLB.pdf
Voltage Rating - DC 170V Koko / Dimension 0.563" Dia x 1.580" L (14.30mm x 40.13mm)
Sarja POWR-GARD® TLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Muut nimet TLS 50A-LB
TLS050.TXLB
TLS050LB
TLS50LB
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Bolt Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 50A