0TLS050.TXMB
Tuote-esittely
Osa numero: 0TLS050.TXMB
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND
lomakkeissa: 0TLS050.TXMB.pdf
  • Viesti
0TLS050.TXMB: n tekniset tiedot
Osa numero 0TLS050.TXMB Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4086 pcs Tietolomake 0TLS050.TXMB.pdf
Voltage Rating - DC 170V Koko / Dimension 0.563" Dia x 0.877" H (14.30mm x 22.28mm)
Sarja POWR-GARD® TLS Vasteaika -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial Bend Cylinder
Muut nimet TLS 50A-MB Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 50A