0TLS080.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0TLS080.T
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE CARTRIDGE 80A 170VDC
lomakkeissa: 0TLS080.T.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
0TLS080.T: n tekniset tiedot
Osa numero 0TLS080.T Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 80A 170VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4026 pcs Tietolomake 0TLS080.T.pdf
Voltage Rating - DC 170V Koko / Dimension 0.563" Dia x 0.880" L (14.30mm x 22.35mm)
Sarja POWR-GARD® TLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard
Muut nimet TLS 80A
TLS080
TLS080.T
TLS80
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Holder Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 80A
luokka - Katkaisukyky @ Jännite 100kA
Hyväksynnät CE, UR Sovellukset Telecom
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
0TLS070.TXLS
0TLS070.TXLS
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 70A 170VDC RAD BEND
Varastossa: 3659 pcs
ladata: 0TLS070.TXLS.pdf
RFQ
0TLS080.TXLB
0TLS080.TXLB
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 80A 170VDC CYLINDR
Varastossa: 4441 pcs
ladata: 0TLS080.TXLB.pdf
RFQ
0TLS070.T
0TLS070.T
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 70A 170VDC
ladata: 0TLS070.T.pdf
0TLS070.TXMB
0TLS070.TXMB
ladata: 0TLS070.TXMB.pdf
0TLS080.TXV
0TLS080.TXV
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 80A 170VDC RAD BEND
ladata: 0TLS080.TXV.pdf
0TLS080.TXLS
0TLS080.TXLS
ladata: 0TLS080.TXLS.pdf
0TLS070.TXL
0TLS070.TXL
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 70A 170VDC CYLINDR
ladata: 0TLS070.TXL.pdf
0TLS080.TXL
0TLS080.TXL
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 80A 170VDC
ladata: 0TLS080.TXL.pdf
0TLS070.TXV
0TLS070.TXV
ladata: 0TLS070.TXV.pdf
0TLS080.TXMB
0TLS080.TXMB
ladata: 0TLS080.TXMB.pdf
0TLS070.TXLB
0TLS070.TXLB
ladata: 0TLS070.TXLB.pdf
0TLS090.T
0TLS090.T
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 90A 170VDC
ladata: 0TLS090.T.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna