0TLS080.TXLB
Tuote-esittely
Osa numero: 0TLS080.TXLB
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus FUSE CRTRDGE 80A 170VDC CYLINDR
lomakkeissa: 0TLS080.TXLB.pdf
  • Viesti
0TLS080.TXLB: n tekniset tiedot
Osa numero 0TLS080.TXLB Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus FUSE CRTRDGE 80A 170VDC CYLINDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4441 pcs Tietolomake 0TLS080.TXLB.pdf
Voltage Rating - DC 170V Koko / Dimension 0.563" Dia x 1.580" L (14.30mm x 40.13mm)
Sarja POWR-GARD® TLS Vasteaika Fast
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Muut nimet TLS 80A-LB
TLS080.TXLB
TLS080LB
TLS080TXLB
TLS80LB
Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Bolt Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sulake Tyyppi Cartridge
ominaisuudet - Nykyinen arvostelu 80A
luokka - Katkaisukyky @ Jännite 100kA
Hyväksynnät CE, UR Sovellukset Telecom
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
0TLS090.TXL
0TLS090.TXL
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 90A 170VDC CYLINDR
Varastossa: 4286 pcs
ladata: 0TLS090.TXL.pdf
RFQ
0TLS080.T
0TLS080.T
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 80A 170VDC