GTCA26-151M-R05-FS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA26-151M-R05-FS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCA26-151M-R05-FS
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 150V 20% 5KA T/H FAIL SHORT
lomakkeissa: 1.GTCA26-151M-R05-FS.pdf2.GTCA26-151M-R05-FS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
GTCA26-151M-R05-FS: n tekniset tiedot
Osa numero GTCA26-151M-R05-FS Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 150V 20% 5KA T/H FAIL SHORT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80423 pcs Tietolomake 1.GTCA26-151M-R05-FS.pdf2.GTCA26-151M-R05-FS.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 150V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Axial Cylinder Muut nimet GTCA26151MR05FS
RF2481-000
Napaluku 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Short Yes
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 150V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole