GTCA26-201M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA26-201M-R05 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCA26-201M-R05
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 200V 20% 5KA THROUGH HOLE
lomakkeissa: 1.GTCA26-201M-R05.pdf2.GTCA26-201M-R05.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
GTCA26-201M-R05: n tekniset tiedot
Osa numero GTCA26-201M-R05 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 200V 20% 5KA THROUGH HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28705 pcs Tietolomake 1.GTCA26-201M-R05.pdf2.GTCA26-201M-R05.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 200V Toleranssi ±20%
Sarja GTC Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Axial Cylinder Muut nimet RF2868-000
Napaluku 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 200V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole