GTCN38-231M-R10-FS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCN38-231M-R10-FS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCN38-231M-R10-FS
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 230V 20% 10KA FAIL SHORT
lomakkeissa: 1.GTCN38-231M-R10-FS.pdf2.GTCN38-231M-R10-FS.pdf
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
GTCN38-231M-R10-FS: n tekniset tiedot
Osa numero GTCN38-231M-R10-FS Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 230V 20% 10KA FAIL SHORT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29678 pcs Tietolomake 1.GTCN38-231M-R10-FS.pdf2.GTCN38-231M-R10-FS.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 230V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Cylinder No Lead, 3 Terminal Muut nimet RF2424-000
Napaluku 3 Asennustyyppi User Defined
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short Yes
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole User Defined