GTCN38-231M-R10-FS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCN38-231M-R10-FS2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCN38-231M-R10-FS2
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 230V 20% 10KA FAIL SHORT
lomakkeissa: 1.GTCN38-231M-R10-FS2.pdf2.GTCN38-231M-R10-FS2.pdf
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
GTCN38-231M-R10-FS2: n tekniset tiedot
Osa numero GTCN38-231M-R10-FS2 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 230V 20% 10KA FAIL SHORT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30702 pcs Tietolomake 1.GTCN38-231M-R10-FS2.pdf2.GTCN38-231M-R10-FS2.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 230V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Cylinder No Lead, 3 Terminal Muut nimet RF2437-000
Napaluku 3 Asennustyyppi User Defined
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short Yes
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole User Defined
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
GTCN38-231M-Q10
GTCN38-231M-Q10
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: GDT 230V 20% 10KA
Varastossa: 5169 pcs
ladata: GTCN38-231M-Q10.pdf
RFQ
GTCN38-231M-R10-FS
GTCN38-231M-R10-FS
Kuvaus: GDT 230V 20% 10KA FAIL SHORT
Varastossa: 29678 pcs
ladata: GTCN38-231M-R10-FS.pdf
RFQ
GTCN38-351M-P20-FS
GTCN38-351M-P20-FS
Kuvaus: GDT 350V 20% 20KA FAIL SHORT
ladata: GTCN38-351M-P20-FS.pdf
GTCN38-151M-Q10-FS
GTCN38-151M-Q10-FS
Kuvaus: GDT 150V 20% 10KA FAIL SHORT
ladata: GTCN38-151M-Q10-FS.pdf
GTCN38-231M-R10
GTCN38-231M-R10
Kuvaus: GDT 230V 20% 10KA