GTCS25-151M-R02-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS25-151M-R02-2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCS25-151M-R02-2
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 150V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT
lomakkeissa: 1.GTCS25-151M-R02-2.pdf2.GTCS25-151M-R02-2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
GTCS25-151M-R02-2: n tekniset tiedot
Osa numero GTCS25-151M-R02-2 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 150V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 82508 pcs Tietolomake 1.GTCS25-151M-R02-2.pdf2.GTCS25-151M-R02-2.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 150V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD Cylinder Square End Muut nimet GTCS25-151M-R02-2-ND
GTCS25-151M-R02-2TR
RF2055-000
Napaluku 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 2500A (2.5kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 150V 2500A (2.5kA) ±20% 2 Pole Surface Mount