GTCS25-351M-R02
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCS25-351M-R02 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCS25-351M-R02
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 350V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT
lomakkeissa: 1.GTCS25-351M-R02.pdf2.GTCS25-351M-R02.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
GTCS25-351M-R02: n tekniset tiedot
Osa numero GTCS25-351M-R02 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 350V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38229 pcs Tietolomake 1.GTCS25-351M-R02.pdf2.GTCS25-351M-R02.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 350V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 2-SMD Cylinder Square End Muut nimet RF0842-000
Napaluku 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 2500A (2.5kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 350V 2500A (2.5kA) ±20% 2 Pole Surface Mount
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
GTCS25-151M-R02-2
GTCS25-151M-R02-2
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: GDT 150V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT
Varastossa: 82508 pcs
ladata: GTCS25-151M-R02-2.pdf
RFQ
Kuvaus: GDT 400V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT
Varastossa: 83246 pcs
ladata: GTCS25-401M-R02-2.pdf
RFQ
GTCS25-351M-R02-2
GTCS25-351M-R02-2
Kuvaus: GDT 350V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT