S4010LS2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4010LS2TP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S4010LS2TP
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus SCR SENSITIVE GATE 10.0A 400V
lomakkeissa: 1.S4010LS2TP.pdf2.S4010LS2TP.pdf3.S4010LS2TP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
S4010LS2TP: n tekniset tiedot
Osa numero S4010LS2TP Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR SENSITIVE GATE 10.0A 400V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47738 pcs Tietolomake 1.S4010LS2TP.pdf2.S4010LS2TP.pdf3.S4010LS2TP.pdf
Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V Jännite - Off State 400V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 800mV Toimittaja Device Package TO-220AB-L
Sarja - SCR Tyyppi Sensitive Gate
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3 Isolated Tab
Muut nimet F7251 Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR 400V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-220AB-L
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 10A Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 6.4A
Nykyinen - Off State (Max) 5µA Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 6mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 200µA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S4010NS3RP
S4010NS3RP
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: SEN SCR 400V 10A TO263
Varastossa: 115288 pcs
ladata: S4010NS3RP.pdf
RFQ
S4010LTP
S4010LTP
Kuvaus: SCR GATE 400V 10A TO220
Varastossa: 54322 pcs
ladata: S4010LTP.pdf
RFQ
S4010LS2
S4010LS2
Kuvaus: SCR SENSITIVE GATE 10.0A 400V