S4010LS3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S4010LS3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S4010LS3
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus SCR SENS 400V 10A ISO TO-220
lomakkeissa: 1.S4010LS3.pdf2.S4010LS3.pdf3.S4010LS3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
S4010LS3: n tekniset tiedot
Osa numero S4010LS3 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus SCR SENS 400V 10A ISO TO-220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 88862 pcs Tietolomake 1.S4010LS3.pdf2.S4010LS3.pdf3.S4010LS3.pdf
Jännite - On State (VTM) (Max) 1.6V Jännite - Off State 400V
Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 800mV Toimittaja Device Package TO-220 Isolated Tab
Sarja - SCR Tyyppi Sensitive Gate
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-3 Isolated Tab
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR 400V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Isolated Tab Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 10A
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 6.4A Nykyinen - Off State (Max) 5µA
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 83A, 100A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 8mA