V751BA60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V751BA60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: V751BA60
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 1200V 70KA CHASSIS
lomakkeissa: V751BA60.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 698 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 698 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
V751BA60: n tekniset tiedot
Osa numero V751BA60 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 1200V 70KA CHASSIS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 698 pcs Tietolomake V751BA60.pdf
Varistorijännite (Typ) 1.2kV Varistorin jännite (min) 1.08kV
Varistorin jännite (maksimi) 1.32kV Sarja BA
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Encased Disc
Muut nimet F4099
V751BA60-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 970V
Suurin AC volttia 750V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 2600J Yksityiskohtainen kuvaus 1.2kV 70kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc
Nykyinen - Surge 70kA Kapasitanssi @ Taajuus 3500pF @ 1MHz