V751DB40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V751DB40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: V751DB40
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 1200V 40KA BLADE ENCASE
lomakkeissa: V751DB40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
V751DB40: n tekniset tiedot
Osa numero V751DB40 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 1200V 40KA BLADE ENCASE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1838 pcs Tietolomake V751DB40.pdf
Varistorijännite (Typ) 1.2kV Varistorin jännite (min) 1.08kV
Varistorin jännite (maksimi) 1.32kV Sarja DB
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Blade Type, Encased
Muut nimet F3756
V751DB40-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 970V
Suurin AC volttia 750V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 1050J Yksityiskohtainen kuvaus 1.2kV 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Blade Type, Encased
Nykyinen - Surge 40kA Kapasitanssi @ Taajuus 1800pF @ 1MHz