DF11-28DP-2DS(22)
HiroseHirose
DF11-28DP-2DS(22) Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DF11-28DP-2DS(22)
Valmistaja / merkki: Hirose
Tuotteen Kuvaus CONN HEADER 28POS 2MM RT ANG TIN
lomakkeissa: DF11-28DP-2DS(22).pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
DF11-28DP-2DS(22): n tekniset tiedot
Osa numero DF11-28DP-2DS(22) Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN HEADER 28POS 2MM RT ANG TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3263 pcs Tietolomake DF11-28DP-2DS(22).pdf
Voltage Rating 250V päättyminen Solder
Tyyli Board to Board or Cable peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sarja DF11 Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Tube
Yleinen kosketuspituus - Muut nimet *DF11-28DP-2DS(22)
H2281
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 28
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.197" (5.00mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole, Right Angle 28 position 0.079" (2.00mm)
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Brass
Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktin pituus - Mating 0.118" (3.00mm)
Yhteyden viimeistelypaksuus - Post - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteyshenkilön nimi - Post - Yhteys Maali - Mating Tin
Liitintyyppi Header Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DF11-28DP-2DSA(08)
DF11-28DP-2DSA(08)
valmistajat: Hirose
Kuvaus: CONN PIN 28POS 2MM DUAL TH
Varastossa: 220648 pcs
ladata: DF11-28DP-2DSA(08).pdf
RFQ
DF11-28DP-2DSA(24)
DF11-28DP-2DSA(24)
valmistajat: Hirose
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM PCB TIN
Varastossa: 82119 pcs
ladata: DF11-28DP-2DSA(24).pdf
RFQ
DF11-26DS-2V(50)
DF11-26DS-2V(50)
Kuvaus: CONN RECEPT 26POS 2MM SMD GOLD
ladata: DF11-26DS-2V(50).pdf
DF11-28DEP-2A
DF11-28DEP-2A
Kuvaus: CONN ADAPTER PLUG/PLUG 28POS 2MM
ladata: DF11-28DEP-2A.pdf
DF11-28DP-2DSA(20)
DF11-28DP-2DSA(20)
ladata: DF11-28DP-2DSA(20).pdf
DF11-26DS-2V(20)
DF11-26DS-2V(20)
Kuvaus: CONN RECEPT 26POS 2MM SMD TIN
ladata: DF11-26DS-2V(20).pdf
DF11-26DS-2DSA(06)
DF11-26DS-2DSA(06)
Kuvaus: CONN RECEPT 26POS 2MM PCB GOLD
ladata: DF11-26DS-2DSA(06).pdf
DF11-28DP-2DS(24)
DF11-28DP-2DS(24)
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM RT ANG TIN
ladata: DF11-28DP-2DS(24).pdf
DF11-26DS-2R26(05)
DF11-26DS-2R26(05)
Kuvaus: CONN SOCKET 26POS 2MM
ladata: DF11-26DS-2R26(05).pdf
DF11-28DP-2DSA(01)
DF11-28DP-2DSA(01)
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM PCB GOLD
ladata: DF11-28DP-2DSA(01).pdf
DF11-28DP-2DS(52)
DF11-28DP-2DS(52)
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM R/A GOLD
ladata: DF11-28DP-2DS(52).pdf
DF11-28DEP-2C
DF11-28DEP-2C
Kuvaus: CONN PLUG HOUSING 28POS 2MM
ladata: DF11-28DEP-2C.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna