DF11-28DP-2DSA(08)
HiroseHirose
DF11-28DP-2DSA(08) Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DF11-28DP-2DSA(08)
Valmistaja / merkki: Hirose
Tuotteen Kuvaus CONN PIN 28POS 2MM DUAL TH
lomakkeissa: 1.DF11-28DP-2DSA(08).pdf2.DF11-28DP-2DSA(08).pdf3.DF11-28DP-2DSA(08).pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
DF11-28DP-2DSA(08): n tekniset tiedot
Osa numero DF11-28DP-2DSA(08) Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PIN 28POS 2MM DUAL TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Voltage Rating 250V päättyminen Solder
Tyyli Board to Board or Cable peittänyt Shrouded - 4 Wall
Sarja DF11 Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Bulk
Yleinen kosketuspituus 0.299" (7.60mm) Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 28 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA), Nylon Eristyskorkeus 0.260" (6.60mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 28 position 0.079" (2.00mm) Nykyinen arvostelu 2A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Brass Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.118" (3.00mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm) Yhteyshenkilön nimi - Post Tin
Yhteys Maali - Mating Tin Liitintyyppi Header
Sovellukset -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DF11-28DP-2V(57)
DF11-28DP-2V(57)
valmistajat: Hirose
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM SMD GOLD
Varastossa: 6303 pcs
ladata: DF11-28DP-2V(57).pdf
RFQ
DF11-28DP-2DSA(01)
DF11-28DP-2DSA(01)
valmistajat: Hirose
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM PCB GOLD
Varastossa: 33673 pcs
ladata: DF11-28DP-2DSA(01).pdf
RFQ
DF11-28DS-2C
DF11-28DS-2C
Kuvaus: CONN SOCKET 28POS 2MM DUAL CRIMP
ladata: DF11-28DS-2C.pdf
DF11-28DP-2DS(52)
DF11-28DP-2DS(52)
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM R/A GOLD
ladata: DF11-28DP-2DS(52).pdf
DF11-28DP-2DSA(20)
DF11-28DP-2DSA(20)
Kuvaus: CONN HEADER 28POS 2MM PCB TIN