ASLD311120DNUG
IDECIDEC
IDEC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASLD311120DNUG
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus 30MM SS 3POS SRR 12V 2NO GRN
lomakkeissa:
  • Viesti
ASLD311120DNUG: n tekniset tiedot
Osa numero ASLD311120DNUG Valmistaja IDEC
Kuvaus 30MM SS 3POS SRR 12V 2NO GRN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva