ASLD311120DNUS
IDECIDEC
IDEC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASLD311120DNUS
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus 30MM SS 3POS SRR 12V 2NO BLU
lomakkeissa:
  • Viesti
ASLD311120DNUS: n tekniset tiedot
Osa numero ASLD311120DNUS Valmistaja IDEC
Kuvaus 30MM SS 3POS SRR 12V 2NO BLU Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva