ASLD322240DNUR
IDECIDEC
IDEC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASLD322240DNUR
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus 30MM SS 3POS SRL 24V 4NO RED
lomakkeissa:
  • Viesti
ASLD322240DNUR: n tekniset tiedot
Osa numero ASLD322240DNUR Valmistaja IDEC
Kuvaus 30MM SS 3POS SRL 24V 4NO RED Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva