ASLD322240DNUW
Tuote-esittely
Osa numero: ASLD322240DNUW
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus 30MM SS 3POS SRL 24V 4NO WHT
lomakkeissa:
  • Viesti
ASLD322240DNUW: n tekniset tiedot
Osa numero ASLD322240DNUW Valmistaja IDEC
Kuvaus 30MM SS 3POS SRL 24V 4NO WHT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva